Szanowny kliencie biznesowy,

W związku z ciągłym rozwojem i nieustającym rozszerzaniem asortymentu produktowego pozostajemy otwarci na nowe formy współpracy. Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w branży surowców opałowych w tej części Europy. Współpraca z nami to współpraca z solidną i stabilną marką, za czym stoją ludzie - nasza wizytówka. Cała nasza załoga to świetny, zgrany zespół, który ceni sobie dobre relacje z Klientami. Do każdego podchodzimy indywidualnie, a zadowolenie Klientów jest naszym najwyższym priorytetem.

Wieloletnie doświadczenie w branży surowców opałowych, asortymentu zimowego oraz dynamiczny rozwój działalności w segmencie asortymentu grillowego pozwala nam pretendować do miana jednej z czołowych firm w sektorze b2b w w/w branżach.

Naszym Klientom Biznesowym - największym sieciom budowlanym i ogólnoprzemysłowym w kraju i zagranicą, sieciom stacji paliw oraz hurtowniom i składom budowlanym, a także składom opałowym, zakładom przetwórstwa owoców i warzyw, sadownikom i ogrodnikom - dostarczamy kompleksowe rozwiązania produkcyjno-logistyczne w zakresie obrotu w/w towarami.

Dzięki samodzielnej realizacji poszczególnych etapów produkcji i dystrybucji oferowane przez nas wyroby charakteryzują się najwyższą jakością parametrów grzewczych i opałowych przy zachowaniu niezwykle konkurencyjnej ceny, gwarancji ciągłości dostaw oraz stabilnej jakości produktów.

Wykwalifikowana kadra produkcyjno-sprzedażowa daje Państwu gwarancję dostosowania oferty do Państwa potrzeb, a dział logistyczny dołoży wszelkich starań w prawidłowej realizacji harmonogramu dostaw.

Jeśli wyrażają Państwo wolę współpracy z nami, prosimy o kontakt.

+48 519 495 000
biuro@prometeus24.pl